● Paryż – Disneyland – Park AsterixaPROGRAM WYCIECZKI

 

1 DZIEŃ – wyjazd do Paryża w godzinach popołudniowych.

 

2 DZIEŃ – przyjazd do PARYŻA w godzinach porannych. Zwiedzanie m.in.: Wieża Eiffl’a*, Pola Marsowe, Pola Elizejskie – najbardziej znana ulica Paryża oraz Plac de la Concorde, spacer pod Łuk Triumfalny, który znajduje się na zachodnim skraju Pól Elizejskich, rejs po Sekwanie. Obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

 

3 DZIEŃ – śniadanie, wyjazd do Parku Asterixa. Wizyta u bohaterów doskonale znanych i lubianych z komiksowych opowieści, w ich antycznej Grecji, Cesarstwie Rzymskim i wiosce Gallijczyków. Park zapewnia doskonałą zabawę, proponując różnorodne rozrywki: zjazdy na drewnianych łodziach, spływy na tratwach, przejażdżkę kolejką górską, alejki spacerowe, pokazy delfinów, spektakle i inne atrakcje. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

 

4 DZIEŃ – śniadanie. Wersal – zwiedzanie kompleksu pałacowo-ogrodowego, dzielnica XXI wieku, La Defense.
Bastylia, Place des Vosges, Montrmartre, Luwr, gdzie zgromadzony jest jeden z najwspanialszych zbiorów dzieł sztuki na świecie: Mona Lisa, Wenus z Milo. Wyspa La Cite – zwiedzanie katedry Notre–Dame. Obiadokolacja, nocleg.

 

5 DZIEŃ – śniadanie. Wyjazd do Disneylandu na całodzienny pobyt w baśniowej krainie bajek Walta Disneya. Niezapomniane spacery m.in. po krainie marzeń, miasteczku przyszłości i krainie piratów. Obiadokolacja, wyjazd do Polski.

 

6 DZIEŃ: śniadanie po stronie polskiej ok. godz. 9.30, powrót ok. godz. 15.00.

 

Świadczenia w cenie:

  • Przejazd klimatyzowanym autokarem, barek, DVD, WC.
  • Zakwaterowanie: HOTEL ** na przedmieściach Paryża, pokoje 2,3,4-os. z łazienką i TV.
  • Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje + 3 suche prowianty przygotowywane przy śniadaniu, obiad w drodze powrotnej, śniadanie po stronie polskiej.
  • Opieka pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenia: KL i NNW.
  • Zwiedzanie farmy serów oraz fabryki chodaków, szlifierni diamentów.
  • Bilety wstępu do EURODISNEYLANDU, PARKU ASTERIXA, wjazd na WIEŻĘ EIFFEL’A II poziom, rejs po Sekwanie.

 

UWAGI:

  • BILETY WSTĘPÓW DO 18 LAT BEZPŁATNE: wejście do Wersalu i Luwru.
  • BILET WSTĘPU NA WIEŻĘ EIFFEL’A : – III platforma – ok. 6 euro (proponowana dla osób wytrwałych, nie bojących się wysokości).

 

  DODATKOWE INFORMACJE: uczestnicy muszą posiadać przy sobie ważny paszport, lub dowód osobisty, kieszonkowe ok. 50 euro, 10 zł na śniadanie w Polsce.