● 4 dni w Warszawie


 

PROGRAM WYCIECZKI

 

1 DZIEŃ – wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do WARSZAWY, pierwsze spotkanie ze stolicą – panorama miasta z okien autobusu, a następnie spacer i zwiedzanie: Ogród Saski z Grobem Nieznanego Żołnierza, Rynek Starego Miasta i Barbakan, Krakowskie Przedmieście, Nowe Miasto, Katedra św. Jana i Zamek Królewski na Placu Zamkowym, siedziba monarchów od 1596 do 1795 roku, kolumna Zygmunta III Wazy – pierwszy świecki pomnik w Polsce, Teatr Wielki z ciekawą Kwadrygą Apollina na frontonie, przejście Traktem Królewskim do kościoła św. Krzyża, w którym znajduje się urna z sercem Chopina, spacer. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ – śniadanie, zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, Cmentarz Powązkowski założony w 1790r., Katedra, Sejm, Pałac Kultury i Nauki, przejazd metrem, obiadokolacja, nocleg.

 

3 DZIEŃ – śniadanie, wizyta w Centrum Nauki „Kopernik” (ponad 450 eksponatów w sześciu tematycznych galeriach, zaawansowane technologie i multimedia, ale też proste rozwiązania, często oparte na wynalazkach sprzed wielu lat). Wilanów. Obiadokolacja, nocleg.

 

4 DZIEŃ – śniadanie, Łazienki Królewskie – najpiękniejszy Park Warszawy, oraz Pałac na wodzie – letnia rezydencja. Obiad, powrót do Wrocławia.

 

 

Świadczenia w cenie:

  • Przejazd klimatyzowanym autokarem, barek, video, WC.
  •  Zakwaterowanie: 3 noclegi, pokoje 3,4-os. z łazienką.
  • Wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, obiad w drodze powrotnej.
  • Opieka pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenia: NNW, KL.

 

Uwaga: Koszty biletów wstępów do zwiedzanych obiektów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

W drodze powrotnej można zwiedzić Żelazową Wolę.