O nas


Nasza firma powstała w 1991 roku i do dnia dzisiejszego działa na rynku usług turystycznych. Od ponad 25 lat obsługujemy firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych; w tym czasie z naszych usług skorzystało ok. 40 tys. osób. Posiadamy Koncesję Organizatora Turystyki Nr 40/Z/2000 wydaną przez UKFiT, a bezpieczeństwo naszych klientów gwarantuje firma ubezpieczeniowa SIGNAL IDUNA. Kadra zatrudniana na obozy i kolonie dla młodzieży jest kwalifikowana przez Kuratorium Oświaty.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wczasy, obozy, kolonie, zielone szkoły w kraju i za granicą, wycieczki zagraniczne z dojazdem własnym, autokarowe lub samolotowe. W zimowej ofercie proponujemy wyjazdy na narty.

Ponadto organizujemy szkolenia, wyjazdy dydaktyczne, integracyjne dla firm, wycieczki objazdowe w kraju i poza jego granicami. Zapraszamy do udziału w międzynarodowych targach specjalistycznych. Polecamy też wyjazdy na imprezy sportowe.

 

Oferta na stronie internetowej jest tylko częścią naszych propozycji. Pełną informację otrzymacie Państwo kontaktując się z nami bezpośrednio w biurze we Wrocławiu, mieszczącym się przy ulicy Bałuckiego 10, lub poprzez adres mailowy: bpmetro@wp.pl

 

 

 

Biuro Podróży „Metro”
ul.Bałuckiego 10
50-034 Wrocław
tel./fax 71 780 58 01
e-mail: bpmetro@wp.pl

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 Z poważaniem,

Izabela Gwóźdź

 

Polisa_2012