● (d) 03-14.06.2017 – Wczasy w Pustkowie


PUSTKOWO: niewielka, nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona między Pobierowem, a Trzęsaczem w woj. Zachodniopomorskim. Oferuje szeroką, piaszczystą plażę, czystą i ciepłą latem wodę i coraz rzadszą nad polskim Bałtykiem atmosferę spokoju.

 

 

1 DZIEŃ – wyjazd w godzinach porannych, po drodze zwiedzanie Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach –istniejącego od 1814 roku, z kolekcją 1200 drzew i krzewów. Na terenie ogrodu rosną niemal wszystkie gatunki drzew chronionych w Polsce. Ogród przyciąga również wieloma egzotycznymi okazami botanicznymi. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

2-11 DZIEŃ – plażowanie, spacery, czas wolny, wycieczki piesze po okolicy, realizacja programu KO.

 

12 DZIEŃ – śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do SZCZECINA – zwiedzanie  jednego z najbardziej znanych polskich miast portowych. Zwiedzanie rozpoczyna przechadzka wśród XVIII-wiecznych zabudowań ulicy Staromłyńskiej, która prowadzi do Muzeum Narodowego i na Plac Orła Białego, gdzie znajduje się Pałac pod Globusem. Gotycka katedra św. Jakuba. Spacer na ulicę Farną, gdzie stał budynek, w którym urodziła się caryca Katarzyna II. Kolejnym przystankiem jest Plac Solidarności – miejsce starć w trakcie strajków i demonstracji robotniczych w 1970 r. Znajduje się tu również kościół św. Piotra i Pawła. Przejście na Wały Chrobrego – reprezentacyjne tarasy widokowe, gdzie znajduje się Muzeum Narodowe i Akademia Morska. Jednym z najważniejszych obiektów w Szczecinie jest Zamek Książąt Pomorskich, odbudowany po 1945 roku w renesansowym stylu – zwiedzanie. Po obejrzeniu tej niezwykłej budowli, spacer na Stare Miasto – obiad, wyjazd, przyjazd w godzinach wieczornych.

 

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wczasowy „MAGDA” położony jest na ogrodzonym terenie, w odległości 150m od morza. Do dyspozycji gości jest stołówka, duża świetlica, plac zabaw oraz miejsce do grillowania.

Domy z bali typu A to domy o powierzchni ok. 80 m2 (ok. 36 m2 na parterze i 40 m2 na piętrze) z jedną łazienką
na parterze. Na parterze znajdują się: salon z meblami wypoczynkowymi (ława, stół, krzesła, telewizor LCD 32″, kominek), aneks kuchenny (lodówka, kuchenka – płyta ceramiczna, zmywarka, zlewozmywak, czajnik bezprzewodowy, meble kuchenne, sztućce, talerze, garnki), wygodna, przestronna łazienka z kabiną natryskową. Przed wejściem do domu taras o pow. ok. 8 m2. Na piętrze trzy sypialnie: 2 x 12 m2 i 9 m2 (w pierwszej – łóżko dwuosobowe, w drugiej – wersalka i łóżko jednoosobowe, w trzeciej dwa łóżka jednoosobowe), w których może nocować 6 – 7 osób; w każdej sypialni szafa ubraniowa. Jedna z sypialni z balkonem. Na wyposażeniu domu: parawan, dwa leżaki, grill. Obok każdego domu znajduje się strefa o pow. ok. 40 m2, gdzie można ustawić leżaki, grilla.

 

TERMIN: 03-14.06.2017

CENA: 1199zł

 

Świadczenia w cenie:

  • Przejazd klimatyzowanym autokarem, barek, DVD.
  • Zakwaterowanie: pokoje 2 osobowe w domu typu A.
  • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie, obiad w drodze powrotnej.
  • W trakcie pobytu 1 wycieczka do wyboru: Międzyzdroje lub Świnoujście lub Kołobrzeg ze zwiedzaniem.
  • Impreza integracyjna.
  • Ognisko, grill.
  • Ubezpieczenia: NNW na pobyt i w czasie podróży.

 

Koszty dodatkowe (obowiązkowo): ok. 50 zł.

  • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

 

Koszty dodatkowe (nieobowiązkowo): 110 zł.

  • 2 zabiegi dziennie od poniedziałku do piątku – w sumie 10 zabiegów.